Фахiвцi

Наталиія Бойко

Остеопат, практикує остеопатію понад 5 років, робота з тілом, масажна практика - 5 років.

У своїй лікарській практиці, воліє остеопатичні методики та комплексний підхід до лікування захворювань.

До Наталі ви можете записатися на остеопатичний прийом, вісцеральну остеопатію, краніосакральну терапію, естетичну корекцію особи, відновлення ресурсу.

Наталія спеціалізується на краніосакральній терапії та м'яких техніках, працює з порушеннями постави, відновленням після травм або захворювань, гострими болями, головними болями, психосоматичними захворюваннями, відновленням та розслабленням.

Фахiвцi

Медичний директор та ідейний натхненник Soul&Body Center. Має досвід фізіотерапевта, спортивного лікаря, остеопата, фахівця з альтернативних мануальних практик. Загальний медичний досвід Сергія складає 19 років, практикує остеопатію вже понад 10 років. Сергій працює із різними техніками та методами, аби досягти найкращого результату персонально для кожного випадку, знайде та детально пояснить першопричини болю чи хвороби та розробить ефективну стратегію лікування.

Остеопат, старший спеціаліст центру з 13-річним медичним стажем, 7 років остеопатичної практики. Робота з дітьми, супровід вагітних, допомога при гострому болі, проблеми зі скронево-нижньощелепним суглобом, хребет, працює з головним болем, мігренями, болем у суглобах та м'язах.

Масажист, спеціаліст фізичних та реабілітаційних практик, 8 років медичного досвіду, 5 років масажної практики. Стас спеціалізується на лікувальних техніках масажу, реабілітації, глибокому опрацюванні м'язів та фасцій, дитячому масажі. Працює з болями у м'язах, відновленням після травм, відновленням та розслабленням.

Масажист, спеціаліст фізичних та енергетичних практик з 13-річним медичним досвідом. Масажна практика понад 10 років. Олег спеціалізується на естетичних техніках масажу, реабілітації, глибокому опрацюванні м'язів, різних енергетичних практиках, працює з болями у м'язах, відновленням після травм, відновленням та розслабленням.