Фахiвцi

Микола Шимчишин

Остеопат, старший спеціаліст Soul&Body.

До Миколи ви можете записатися на остеопатичний прийом, вісцеральну остеопатію, дитячу остеопатію, ведення вагітності та післяпологове відновлення.

Микола працює з лікуванням дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба, хронічними захворюваннями, порушеннями постави, відновленням після травм або захворювань, гострими болями, головними болями, психосоматичними захворюваннями, відновленням та розслабленням.

Фахiвцi

Медичний директор та ідейний натхненник Soul&Body Center. Має досвід фізіотерапевта, спортивного лікаря, остеопата, фахівця з альтернативних мануальних практик. Загальний медичний досвід Сергія складає 19 років, практикує остеопатію вже понад 10 років. Сергій працює із різними техніками та методами, аби досягти найкращого результату персонально для кожного випадку, знайде та детально пояснить першопричини болю чи хвороби та розробить ефективну стратегію лікування.

Остеопат, практикує остеопатію понад 5 років, робота з тілом, масажна практика - 5 років. До Наталі ви можете записатися на остеопатичний прийом, вісцеральну остеопатію, краніосакральну терапію, естетичну корекцію особи, відновлення ресурсу.

Масажист, спеціаліст фізичних та реабілітаційних практик, 8 років медичного досвіду, 5 років масажної практики. Стас спеціалізується на лікувальних техніках масажу, реабілітації, глибокому опрацюванні м'язів та фасцій, дитячому масажі. Працює з болями у м'язах, відновленням після травм, відновленням та розслабленням.

Масажист, спеціаліст фізичних та енергетичних практик з 13-річним медичним досвідом. Масажна практика понад 10 років. Олег спеціалізується на естетичних техніках масажу, реабілітації, глибокому опрацюванні м'язів, різних енергетичних практиках, працює з болями у м'язах, відновленням після травм, відновленням та розслабленням.