Дієтологія в центрі Soul & Body

Що вивчає дієтологія?

Процеси обміну речовин, анатомії та фізіології були розроблені приблизно століття тому. З плином часу дієтологія стала залучати досягнення біохімії, морфології, фізіології та багатьох інших галузей знання.

21 століття ознаменувалося модою на хороше здоров’я і відмінний зовнішній вигляд. Якщо врахувати, що міський житель мало рухається, живе в стресі, неправильно харчується, виконати це завдання досить складно.
Але свій активний внесок в справу оздоровлення вносять дієтологи. Їх завдання – створити для кожної людини індивідуальну схему харчування, яка сприяла б поліпшенню самопочуття і зменшення ваги.

Кращий дієтолог в Києві на Оболоні!

Це популярна спеціальність, адже люди усвідомлюють, що тривалість і якість життя значною мірою залежать від правильного режиму харчування і способу життя. Центр Soul & Body співпрацює з кращими фахівцями-дієтологами, до яких можна записатися на прийом і отримати не просто консультацію, а супровід оздоровчого процесу.

Коли необхідні послуги дієтолога?

Існує думка, що до дієтологів ходять тільки люди, які страждають від зайвої ваги. Це не зовсім так, адже дієтологія займається набагато ширшим колом проблем. Лікар працює з недугами:

 • травного тракту;
 • серцево-судинної системи;
 • печінки та жовчного міхура;
 • сечовидільної системи;
 • анорексії.

Особистий дієтолог повинен забезпечити здоровому пацієнту надходження в організм поживних речовин в необхідній кількості, забезпечити правильний обмін. Якщо ж пацієнт має будь-які хронічні захворювання – запропонувати таку систему харчування, яка була б максимально лояльною для хворої системи або органу.

Швидше за все, дієтологу необхідно буде співпрацювати з іншими фахівцями:

 • гастроентерологом;
 • ендокринологом;
 • урологом;
 • остеопатом;
 • реабілітологом, лікарями різних напрямків.

Коригування режиму харчування необхідна тим, хто веде активний спосіб життя. В цьому випадку знадобляться послуги спортивного дієтолога в Києві. Окрема історія – з раціоном людей у ​​віці. Відомо, що метаболізм людини в 30 років і в 40+ сильно розрізняється. І якщо не внести змін в раціон, то надлишки з’їденого неминуче відкладуться на тілі та всередині нього. Жир, що огортає органи, вкрай небезпечний. Найчастіше при неправильному способі харчування сильно страждає печінка: її клітини замінюються жировими, орган перестає виконувати свої функції.

Всі ці та безліч інших нюансів враховує саме дієтолог.

Актуальність цієї спеціальності ще й в тому, що багато хто намагається «лікуватися» і «худнути» за порадами з інтернету. Найчастіше такий підхід чинить істотну шкоду організму. Те, що допомогло одній людині, зовсім не обов’язково буде дієвим і для іншої. Організми у всіх різні.

Як проходять консультації дієтолога в Києві, в Soul & Body

Оскільки дієтолог співпрацює з низкою фахівців з інших захворювань, на прийом пацієнти приходять вже з результатами лабораторних досліджень. Найпопулярніший перелік включає:

 • аналіз крові та сечі (загальний);
 • біохімію крові (за конкретними показаннями);
 • кров на рівень гормонів щитовидної залози
 • кров на цукор.

Інструментальна діагностика передбачає:

 • УЗД органів черевної порожнини;
 • обстеження шлунково-кишкового тракту;
 • томограму (при необхідності).

Наш лікар-дієтолог в Києві працює з пацієнтом за певною схемою. Вона вироблялася роками та довела свою ефективність.

Під час першого візиту пацієнта дієтолог ставить багато питань, що стосуються способу життя, харчування, наявності хронічних захворювань, шкідливих звичок, швидкості набору ваги, спадкових факторів появи зайвої ваги, попередніх спроб скинути вагу. Тут дієтолог частково виконує функції психолога, адже людина ділиться наболілим.
Потім лікар проводить заміри об’ємів, зважує людину. Це необхідно для спостереження за динамікою схуднення.
Знадобиться аналіз складу тіла. При цьому визначають, яка маса кісткової тканини, скільки води та жиру в організмі, який рівень м’язової маси, скільки калорій вживається за добу.
Далі дієтолог тактовно розповідає, які нормальні показники.
Потім складається схема харчування і режиму пиття.
Для фіксації даних пацієнт отримує спеціальний щоденник харчування. Лікар навчає, як ним користуватися. Крім цього, необхідно донести до людини, що дотримуватися дієти – не означає голодувати.
В дієтології розроблений ряд таблиць – калорійності, поживної цінності, глікемічного індексу продуктів. Ці відомості пацієнт повинен отримати на руки.
Людина повинна зрозуміти, що тільки злагоджена робота в тандемі з дієтологом забезпечить позитивний результат.

Час від часу візити до дієтолога потрібно повторювати. Це необхідно для внесення корективів до плану схуднення. У пошукових системах часто можна побачити крик душі: «Дієтолог Київ. Порадьте ». З повною відповідальністю чесно запрошуємо відвідати наших фахівців. В Soul & Body відбувається не тільки фізіологічне оздоровлення, а й коригування взаємовідносин людини з самою собою і навколишнім світом, адже не секрет, що багато стрес заїдають чимось смачненьким і запивають алкоголем. Відповідно, необхідний тонкий підхід до того, щоб виявити причину набору ваги. Консультація дієтолога в клініці, що розташована на Оболоні в Києві, допоможе зрозуміти себе і налагодити відносини зі світом.

Персональний дієтолог в Києві

Всі консультації, які дає лікар, суто індивідуальні. Немає сенсу свій раціон радити подрузі, адже приписи складені з урахуванням:

 • режиму дня;
 • фізичного навантаження;
 • віку;
 • фізіологічних особливостей конкретної людини та багатьох інших факторів.

Раціон харчування передбачає, що дієтолог врахував патології, виявлені у пацієнта. Він становить дозволені та заборонені переліки продуктів, розписує частоту прийому їжі, дає рецепти страв, допомагає визначити оптимальне фізичне навантаження.

Не виключено, що необхідна консультація дієтолога-ендокринолога. Такий фахівець призначає раціон, виходячи зі специфіки роботи щитовидної і підшлункової залоз.
Дієтолог-ендокринолог в Києві – особливо затребуваний фахівець, адже захворювання щитовидної залози зараз не рідкість.

Пацієнту, який активно займається спортом, краще звернутися до спортивного або фітнес-дієтолога.
Послуги дієтолога для схуднення і поліпшення стану здоров’я в наших умовах необхідні практично кожному.

Ціни на консультацію дієтолога в Києві

Вартість послуг фахівця з правильного харчування і способу життя в клініках може сильно відрізнятися. Ціни формуються в залежності від кваліфікації лікаря, статусу медцентру, необхідності відвідування лікарів інших спеціалізацій, наявності спеціального обладнання.

Відгуки про наших лікарів завжди найтепліші та позитивні, а скинуті під їх керівництвом кілограми вже обчислюються десятками тонн. Проконсультуватися з питань прийому, цін, розкладу можна у наших адміністраторів. Записатися на візит швидко і легко за телефонами або написавши в месенджери. Раді допомогти стати здоровішими та щасливішими!

Чому худнути краще разом з Soul & Body?

Успішна клініка для успішних людей готова зробити все можливе, щоб зайві кілограми пішли, тривоги залишилися в минулому, світ заграв яскравими фарбами, здоров’я стало краще.
Все це можливо, якщо співпрацювати з нашими високопрофесійними лікарями дієтологами в Києві, які знають, що робити, щоб пацієнтам стало краще і здоровіше жити.

Автор:

Читайте також