Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2
post thumbnail

Чому болять суглоби?

Біль в суглобах – неприємне явище, здатне стурбувати кожного. На жаль, малоактивний спосіб життя сприяє тому, що подібні симптоми молодіють […]

Біль в суглобах – неприємне явище, здатне стурбувати кожного. На жаль, малоактивний спосіб життя сприяє тому, що подібні симптоми молодіють з кожним роком.

Панікувати та голосити “я старий” завчасно не варто. У статті ми зібрали все про найпоширеніші причини болю в суглобах і способах від неї позбутися.

Чому болять суглоби?

Для початку спростуємо один популярний міф. Епізодичні болі в суглобах, часто називають метео залежними: людина відчуває біль в суглобах перед змінами в погоді. Зміни погоди тут ні до чого: перепади атмосферного тиску і висока вологість повітря провокують невеликі коливання артеріального тиску. Під цим впливом посилюється кровотік до проблемних ділянок тіла, особливо раніше травмованих: саме тому біль в суглобах дає про себе знати до дощу, грозі і інших атмосферних явищ.

Але навіть такі прояви проблем ігнорувати не варто – старі травми, хронічне запалення суглоба і схожі проблеми потребують лікарського втручання. На щастя, сьогодні, щоб дізнатися, чому болять суглоби не потрібно тривалих клінічних досліджень і десятки аналізів – щоб дізнатися походження болю в суглобах і м’язах можна звернутися до остеопата Сергія Губанова за консультацією. Спеціаліст визначить причини болю в суглобах і призначить індивідуальний курс лікування болю в суглобах в Києві.

Діагностика болю в суглобах в Києві, в центрі здоров’я SoulBody

Лікування та діагностика в центрі здоров’я Soul Body відрізняються від підходу класичної медицини. Ми не використовуємо хворобливих процедур і ліків з недоведеною ефективністю. При болях в суглобах в Києві, пацієнт зможе забути про свою недугу, без багатомісячного лікування.

Записуйтеся до нас на консультацію, якщо болять суглоби в Києві. Наші фахівці надають ефективну допомогу кожному пацієнту і допомагають усунути причину, а не симптоми. Остеопатичне лікування допомагає забути про прийом знеболюючих у хворих зі скаргами на запалення суглоба.

Лікування суглобів в Києві, в SoulBody

Багато центрів приватної медицини обіцяють вилікувати біль в суглобах без застосування операцій. Лікування суглобів в Києві можна умовно розділити на дві категорії:

  • симптоматичне (зняття больового синдрому);
  • фундаментальне (усунення причини).

Кожен зі способів має позитивні відгуки та своє право на існування, але це не означає що дана методика підійде саме Вам.

Замість того щоб призначати самому собі лікування суглобів в Києві, рекомендуємо провести первинну діагностику у остеопата і підтвердити або спростувати свій діагноз. Наприклад, при лікуванні запалення суглобів в Києві часто призначають курс знеболюючих, коли досить буде переглянути свій спосіб життя і поміняти кілька звичок.

Щоб зрозуміти, як лікувати суглоби саме вам – записуйтеся на консультацію в центр здоров’я Soul Body. Ми допоможемо визначити причину, яка викликає неприємні симптоми та забути про біль раз і назавжди.

Читайте також

post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дорослих

У нашому суспільстві склалася помилкова думка про медицину і її методиках: якщо щось болить – значить потрібно пити таблетки, якщо […]

Читати повністю
post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дітей

Багато експертів з раннього розвитку радять показати дитину остеопату в перші тижні її життя, а також регулярно консультуватися з фахівцем […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування болів в ногах у Києві в центрі здоров’я SoulBody

Біль в ногах – знайомий багатьом дорослим людям стан. Незручне взуття, малорухливий спосіб життя, травми та розтягнення є найпопулярнішими причинами, […]

Читати повністю
post thumbnail
Гіперактивність у дітей

Що таке гіперактивність? Здавалося б: що такого, просто галаслива та спритна дитина. Однак такі дітки, крім надмірної енергійності, вкрай збудливі, […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування заїкання у дітей в центрі Soul & Body

Ефективне лікування заїкання в Києві! З собі подібними людина спілкується за допомогою мови. І якщо з нею виникають проблеми, то […]

Читати повністю