Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Наша команда

Сергій Губанов

Сергій Губанов

Сергій Губанов – засновник та ідейний натхненник Soul & Body Center. Педіатр, спортивний лікар, остеопат, психолог, фахівець з альтернативних мануальних практик. Сергій займається лікуванням гострого болю, супроводом вагітності, працює з новонародженими та дітьми. Успішно використовує в практиці новітні розробки провідних остеопатів Європи.

В команду Soul & Body Center Сергій підбирає найкращих остеопатів та особисто удосконалює навички кожного фахівця. Для фахівців центру Сергій проводить заняття з підвищення кваліфікації за остеопатичними практиками з подальшою атестацією.

Вікторія Подрезова

Вікторія Подрезова

Вікторія Подрезова – остеопат і головний лікар Soul & Body Center. Закінчила НМУ ім. А.А. Богомольця за спеціальністю “сімейна медицина”, навчання в Школі остеопатії “Шано”, сертифікований масажист, володарка 4 ступені Джунь Юань Цигун.

У своїй лікарській практиці, віддає перевагу остеопатичним, методикам за комплексний підхід до лікування захворювань і можливість досягти стійкої ремісії без застосування медикаментів. Комбінація остеопатії і методик лікування сімейної медицини дозволяють Вікторії глибше діагностувати причини появи захворювань і підбирати найбільш відповідну в кожному конкретному випадку схему лікування.

Антон Терещенко

Антон Терещенко

Антон Терещенко – практикуючий масажист Soul & Body Center. Має 7 років практики в напрямку “класичні та альтернативні техніки тілесної терапії”. 1,5 року практики в відділенні реанімації.

Ольга Князєва

Ольга Князєва

Ольга Князева – остеопат, фахівець з моделюючого масажу. Закінчила УАНМ за фахом “загальна медицина”. Вивчала остеопатію в Іспанській Школі Органічної Остеопат в школі остеопатії “Шано”.

Практикуючий фахівець з anti-age методик в області масажу.

Тетяна Осягіна

Тетяна Осягіна

Досвід практики в сфері масажу більше 10 років. Свій професійний шлях починала на курсах класичного масажу і естетики тіла в 2009 році. Тетяна розробила свою авторську методику масажу.

Владислав Герасименко

Владислав Герасименко

Фізичний реабілітолог і тілесний терапевт Soul & Body Center, з вищою освітою в напрямку “здоров’я людини та фізична реабілітація”

Напрямок роботи: відновлення роботи опорно-рухового апарату, спортивні травми, больові симптоми.

Для відновлення здоров’я організму використовує методи остеопатії, прикладної кінезіології, соматичної, терапевтичної та функціональної гімнастики.

Мирослава Ульяніна

Мирослава Ульяніна

Мирослава Ульяніна – фахівець з харчування, дієтолог, нутриціолог Soul & Body Center. Автор видань Новий Час, pink.ua, tochka.net і журналів Єдина та Elle. Ведуча та консультант з харчування 8 сезону проекту «Зважені та щасливі».

Усвідомленість – головний принцип роботи Мирослави. Складання меню та корекція раціону розробляються не тільки з урахуванням медичних показань, але й одночасно враховують спосіб життя і кулінарні вподобання кожного пацієнта. Забудьте про виснажливі дієти та кліше про ЗСЖ – Мирослава Ульяніна допоможе налаштуватися на дійсно здоровий спосіб життя і зробити його вашим стилем життя.

Катерина Бартош

Катерина Бартош

Катерина закінчила НМУ імені Богомольця за спеціалізацією «лікувальна справа» та кафедру «неврології і рефлексотерапії» в НМАПО ім. Шупика. Пройшла повний курс краніосакральної терапії і курс КТС при роботі з дітьми та вагітними, а також базовий курс мікрокінезітерапії. Зараз навчається прикладної кінезіології.
Є співавтором двох патентів на сімейний метод лікування.

Іван Бартусов

Іван Бартусов

Іван закінчив НМУ ім. Богомольця за спеціалізацією «лікувальна справа», НМАПО ім. Шупика за спеціалізацією «променева діагностика».
Понад 5 років практикує остеопатію, м’які мануальні техніки, лікувальний і класичний масаж, мануальну терапію і кінезіотейпування.

Арсеній Гапон

Арсеній Гапон

Арсеній закінчив НМУ ім. Богомольця за спеціалізацією «лікувальна справа», кафедру «неврології та рефлексотерапії» в НМАПО ім. Шупика, курси міофасціальної терапії, остеопатії, прикладної кінезіології.
Працював 3,5 року реаніматологом і анестезіологом у відділенні інтенсивної терапії.