Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2

Наша команда

Сергій Губанов

Сергій Губанов

Сергій Губанов – засновник та ідейний натхненник Soul & Body Center. Педіатр, спортивний лікар, остеопат, психолог, фахівець з альтернативних мануальних практик. Сергій займається лікуванням гострого болю, супроводом вагітності, працює з новонародженими та дітьми. Успішно використовує в практиці новітні розробки провідних остеопатів Європи.

В команду Soul & Body Center Сергій підбирає найкращих остеопатів та особисто удосконалює навички кожного фахівця. Для фахівців центру Сергій проводить заняття з підвищення кваліфікації за остеопатичними практиками з подальшою атестацією.

Вікторія Подрезова

Вікторія Подрезова

Вікторія Подрезова – остеопат і головний спеціаліст Soul & Body Center. Закінчила НМУ ім. А.А. Богомольця за спеціальністю “сімейна медицина”, навчання в Школі остеопатії “Шано”, сертифікований масажист, володарка 4 ступені Джунь Юань Цигун.

У своїй лікарській практиці, віддає перевагу остеопатичним, методикам за комплексний підхід до лікування захворювань і можливість досягти стійкої ремісії без застосування медикаментів. Комбінація остеопатії та методик лікування сімейної медицини дозволяють Вікторії глибше діагностувати причини появи захворювань і підбирати найбільш відповідну в кожному конкретному випадку схему лікування.

Антон Терещенко

Антон Терещенко

Антон Терещенко – практикуючий масажист Soul & Body Center. Має 7 років практики в напрямку “класичні та альтернативні техніки тілесної терапії”. 1,5 року практики в відділенні реанімації.

Ольга Князєва

Ольга Князєва

Ольга Князева – остеопат, фахівець з моделюючого масажу. Закінчила УАНМ за фахом “загальна медицина”. Вивчала остеопатію в Іспанській Школі Органічної Остеопат в школі остеопатії “Шано”.

Практикуючий фахівець з anti-age методик в області масажу.

Тетяна Осягіна

Тетяна Осягіна

Тетяна має вищу освіту за спеціальністю «фізична реабілітація» і середню медичну освіту за спеціальністю «медична сестра». Зараз навчається в школі остеопатії «Шано», Інституті вищої психології та тілесних терапій на курсі «біодинамічна остеопатія».

Досвід роботи понад 10 років. Розробила авторську техніку масажу. Допомагає виявити причини внутрішньої напруги та звільнитися від неї.

Іван Бартусов

Іван Бартусов

Іван закінчив НМУ ім. Богомольця за спеціалізацією «лікувальна справа», НМАПО ім. Шупика за спеціалізацією «променева діагностика».
Понад 5 років практикує остеопатію, м’які мануальні техніки, лікувальний і класичний масаж, мануальну терапію і кінезіотейпування.

Юлія Буртасова

Юлія Буртасова

Психолог загальної практики, НЛП-тренер. Закінчила Національний Педагогічний Університет імені Михайла Драгоманова за спеціальністю «соціальний педагог» і «практичний психолог».
Юлія надає кваліфіковану психологічну допомогу, допомагає відновити work-life balance, знайти вихід зі складної життєвої ситуації, подивитися на існуючу проблему з іншого боку і відшукати ваш внутрішній ресурс. Також працює з дітьми, підлітками та батьками, має понад 10 років досвіду в розробці та проведенні програм для підлітків.

Єлизавета Мішина

Єлизавета Мішина

Спеціаліст з інтегративної медицини та нутриціолог. Закінчила Лондонську школу нутриопатї, а також курси «Healthy digestion. An integrated approach » та « Urine organic acids ».

Єлизавета допоможе Вам побудувати грамотний план дій, скласти протокол із загальними рекомендаціями по харчуванню, нутрицевтиках, фізичним активностям і технікам оздоровлення.

Катерина Гордійчук

Катерина Гордійчук

Катерина Гордійчук – bodymind-коуч, сертифікований embodiment-фахівець – фахівець з тілесної усвідомленості. Навчалася на Британській програмі Embodied Facilitator Course.

Катерина допоможе Вам налагодити взаємозв’язок між тілом, емоціями та свідомістю, екологічно інтегрувати роботу, відпочинок і особисте життя, отримати практики турботи про себе, прийняття і самопідтримки, розвинути стійкість до ситуацій невизначеності й стресу.

Ольга Бунятян

Ольга Бунятян

Ольга Бунятян – остеопат, практикує остеопатію понад 10 років, лікар з фізичної та реабілітаційної медицини.

Допомагає клієнтам при: головному болі та мігрені, болі в шиї й попереку, станах після травми хлиста та аварії, хронічних тазових болях, патологіях кістково-м’язової системи, болі в руках і ногах, станах після травм і операцій, після стоматологічних та ортодонтичних втручань, хронічній втомі та порушеннях сну.